Image

Poniżej opisujemy krok po kroku jak wykorzystać zakupiony KUPON, jak PRAWIDŁOWO PRZEJŚĆ PROCES REJESTRACJI oraz przedstawiamy „W PIGUŁCE” garść przydatnych informacji, odnośnie współpracy i zasad funkcjonowania.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ CAŁOŚĆ..!!!

(1)

Jedynym sposobem na rejestracje jest nasz

FORMULARZ ZAMÓWIEŃ,

jego prawidłowe i dokładne wypełnienie pozwoli nam na szybką weryfikacje i ustalenie szczegółów dostaw. Błędne wypełnienie wymaganych pól spowoduje przedłużenie się procesu rejestracji.

(2)

Następnie proszę oczekiwać na maila z POTWIERDZENIEM przyjęcia zamówienia ewentualnie maila z pytaniami bądź informacjami o błędach w formularzu. Potwierdzenie wysyłamy w ciągu 24h (dni robocze).

(3)

KUPONY OBEJMUJĄ ZESTAWY ZGODNIE Z OPISEM -osobne kupony na diety STANDARD i osobne na SPECJALNE ale specjalne można wykorzystać jako standard.

(4)

Kupony można realizować niezwłocznie
– 
PROSIMY DOKONYWAĆ REJESTRACJI. Wystarczy w formularzu wpisać termin w którym chcą Państwo rozpocząć Dietę (co najmniej 2 dni od wysłania zamówienia) a my w POTWIERDZENIU poinformujemy czy jest taka możliwość.

(5)

Dostawy mogą być odwoływane bądź zawieszane ale musi się to stać w formie MAILA na minimum 48h wcześniej (2dni robocze). W takim przypadku nie tracicie Państwo tej dostawy a po prostu przedłuża się ilość dni dostawy o te zawieszone, odwołane..

(6)

Rejon DOSTAWY -kupony obowiązują na terenie PRAWIE CAŁEJ WARSZAWY, szczegółowe informacje o możliwości dostawy także poza jej granicami znajdą państwo pod poniższym linkiem, należy jednak zgłaszać i ustalać to przed zakupem.

dostawa płatna i poza Warszawą -cennik

(7)

Dostawy realizowane są w godzinach od 2-9 rano pod wskazany adres do tzw. „Godziny Granicznej”. Rozumiemy przez to że podają nam Państwo godzinę do której chcecie aby „przesyłka” była u was najpóźniej a nasi kierowcy nigdy nie przekroczą tej godziny. Pragniemy podkreślić iż nie realizujemy dostaw na konkretną godzinę gdyż jest to niewykonalne logistycznie. Dostawa w 99% odbywa się bez Państwa udziału, aby nie trzeba było zrywać się z łóżka o 4 rano.. z tego też powodu prosimy o podawanie kodów do domofonów, przekazywanie kluczyków do bram, furtek i wskazywanie miejsc w których Posiłki maja być pozostawiane. Państwo po przebudzeniu, otwieracie drzwi a tam czeka nasz Program Żywieniowy. Posiłki są profesjonalnie zapakowane.

(8)

Mailowo dostaną państwo informację jak należy postępować podczas stosowania diety aby zoptymalizować jej efekty.

(9)

Posiłki w PUDEŁKACH można podgrzewać za pomocą mikrofali, należy tylko zerwać folie ochronną. Są one do tego specjalnie przystosowane.

(10)

Nasze diety są profesjonalnie szykowane i ze starannością porcjowane zgodnie z wytycznymi od naszych dietetyków.

(11)

Jesteśmy pewni, że nasza Dieta przyniesie Państwu oczekiwane efekty.

(12)

Ze względu na fakt iż SKUTECZNA DIETA powinna trwać kilka tygodni albo miesięcy -w zależności od oczekiwanych efektów..

Po wykorzystaniu kuponu mogą Państwo liczyć z naszej strony na dalszą propozycje współpracy na RÓWNIE ATRAKCYJNYCH WARUNKACH CENOWYCH co KUPON, ofertę otrzymacie na kilka dni przed końcem zakontraktowanego kuponu.