Image
Image
+nawet 90% obniżka kosztów dostawy w okolicach miast na terenie których realizujemy dostawy.
*mieszkasz poza miastem? Możliwe że teraz dowieziemy do ciebie dietę z minimalną dopłatą zaledwie 1-2zł. Sprawdź w formularzu zamówień.

Trudne czasy, wymagają odważnych decyzji..!!

Dlatego też, aby Państwa wspierać i pomagać w osiągnięciu celu, postanowiliśmy ustalić stały rabat w wysokości aż -20% na wszystkie nasze diety!!
+ dostawa GRATIS w dotychczasowych i NOWYCH wyznaczonych strefach oraz miejscowościach!!! (w rejonie naszych bezpłatnych dostaw, do sprawdzeniu w formularzu zamówień)
 
*promocje nie łączą się
*oferta ważna do odwołania
*warunkiem skorzystania z oferty jest dokonanie płatności

Profesjonalna, dobra i skuteczna dieta nie musi być droga!

Jesteśmy doskonałym przykładem dla takiego przypadku. Realizujemy setki dostaw każdego dnia i mamy tysiące zadowolonych klientów!   SPRAWDŹ NAS!

---------------------------------------------

Poniżej znajdą Państwo ZRABATOWANY, szczegółowy cennik naszych diet:
KOD rabatowy: "20%off"
*składając zamówienie, wpisz podany kod 20%off na dole strony w polu KOD RABATOWY, zaznacz "uwzględnij cenę po rabacie" a twoja dieta zostanie zrabatowana.
-------------------------------------------------------------

Image
KOD rabatowy: "20%off"
*składając zamówienie, wpisz podany kod 20%off na dole strony w polu KOD RABATOWY, zaznacz "uwzględnij cenę po rabacie" a twoja dieta zostanie zrabatowana.
-------------------------------------------------------------

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich!
Bez wychodzenia z domu zamów ON-line zbilansowane posiłki przygotowywane z najwyższą starannością, według procedur dopasowanych do obecnego zagrożenia epidemiologicznego a dodatkowo, dostawa prosto pod twoje drzwi zminimalizuje konieczność wychodzenia z domu.
Pamiętaj też, że koszt diety pudełkowej jest niższy niż Ci się wydaje, sprawdź:
Image
*
My GWARANTUJEMY:

 • NAJWYŻSZĄ jakość produktów

 • punktualny, PROFESJONALNY transport autami chłodniami
 • nowoczesną halę produkcyjną
 • wykwalifikowany personel
 • aktualny komplet certyfikatów
 • kompletny SANEPID na produkcję i dostawę diet
 • ekologiczne opakowania w 100% nadające się do recyklingu

Czy twój Catering Dietetyczny to ma..? Sprawdź!
U nas jakość i standard niekiedy lepsze niż w najdroższych firmach.. a cena pozostała "jak dla ludzi".. ; )

 


Szanowni Państwo, funkcjonujemy bez zakłóceń. Dostawy odbywają się normalnie.

Monitorujemy sytuację, jeśli pojawią się nowe wytycznie ze strony Rządu -na pewno przed ewentualnym wstrzymaniem czy zmianami w dostawach zostaną Państwo poinformowani.

Otrzymujemy od Państwa zapytania, czy w związku z pojawieniem się w Polsce Koronawirusa (COVID-19), korzystanie z cateringu dietetycznego jest bezpieczne. Otóż, nasz dział produkcji został przeszkolony w zakresie zachowania odpowiednich standardów:

 • Pracownicy działu produkcji systematycznie dezynfekują ręce: przed pracą, w trakcie pracy oraz po pracy, a wszelkie prace są wykonywane w rękawiczkach i maseczkach ochronnych.
 • Każdego dnia sprawdzamy stan zdrowia naszych pracowników: przed wejściem do pracy mamy maty bakteriobójcze, kontrolujemy temperaturę pracowników dwa razy dziennie, w razie wystąpienia jakichkolwiek niepokojących objawów nie mogą się oni pojawiać w miejscu pracy.
 • Regularnie dezynfekujemy także wszelkie urządzenia, których używamy na kuchni oraz powierzchnie, na których pracujemy.

Nasi kierowcy również zostali przeszkoleni w zakresie zachowywania odpowiednich zasad bezpieczeństwa i są zobowiązani do:

 • Dezynfekcji pojazdu i dłoni przed rozpoczęciem kursu.
 • Stosowania rygorystycznych zasad higieny podczas dostarczania posiłków.
 • Realizacji dostaw w rękawiczkach.
 • Utrzymywania bezpiecznej odległości od osób trzecich.

Ponadto, wszyscy nasi pracownicy, w tym dział produkcji, kierowcy, dietetycy i pracownicy administracyjni są poddawani ciągłej kontroli co do stanu zdrowia.

Dieta pudełkowa może okazać się najlepszym rozwiązaniem na najbliższe dni, w których jest zalecane pozostanie w domach. Bez wychodzenia z domu można się cieszyć smacznymi i bezpiecznymi zestawami posiłków.