Image

Catering Dietetyczny

Pragniesz szybko schudnąć?

Są różne sposoby na odchudzanie i nie wiesz który wybrać?

Nie masz czasu na liczenie kalorii i przygotowywanie dietetycznych posiłków?

Catering dietetyczny jest dla ciebie! Gwarantuje łatwe odchudzanie. Sposób jest wygodny, coraz bardziej dostępny, szczególnie dla mieszkańców dużych miast, nie mających czasu na codzienne zakupy i gotowanie. Koszt dostarczenia jest rozsądny a efekt naprawdę widoczny.

Ogólne zasady funkcjonowania cateringu dietetycznego

Posiłki dostarczane są pięć lub na Państwa życzenie sześć razy w tygodniu (sobota przyjeżdza wraz z niedzielą w sobotę rano) -obejmują pełne wyżywienie na cały dzień.  Zestawy dań są dowożone pod wskazany adres w godzinach 2-9 rano. Dania są zapakowane w pojemniki jednorazowe (z atestem do przechowywania produktów żywnościowych) w których można podgrzewać posiłki w kuchence mikrofalowej.

Dieta polega na dostarczeniu organizmowi optymalnych dawek białka, węglowodanów, cukru, tłuszczy i minerałów dobranych odpowiednio do wybranego planu żywieniowego. Z menu wykluczone są potrawy niekorzystne dla naszego organizmu. Program dietetyczny skierowany jest do osób, które chcą zrzucić kilka kilogramów, oraz odwrotnie -chcących nadbudować masę mięśniową. Popularne stają się również programy dla ludzi wybierających zdrowe odżywianie na co dzień, diety takie  sprawdzają się też u osób z podwyższonym cholesterolem oraz chorych na cukrzycę. Dieta z dostawą do domu obfituje w różnorodne potrawy, z których większość nie powtórzy się przez długi okres czasu.

Dieta odchudzająca bogata jest w ciekawe sałatki. Nawet te, które są składnikami diety śródziemnomorskiej. Posiłki są niepowtarzalne i smaczne. Jest to zdrowa dieta, obfitująca w warzywa i owoce. Także diety „na masę” szykowane są w taki sposób aby smakowały każdemu i pozwalały w stosunkowo krótkim czasie w połączeniu z odpowiednimi treningami i suplementacją uzyskać oczekiwane efekty.